Soutěž o nejkrásnější hasičku ČeskoSlovensko

SPECIÁLNÍ AKCE TEPFAKTOR

Aktuality

Výhodné soustředění pro týmy od partnera finále Miss Hasička ČeskoSlovensko a Hasič roku 2013

15.1.2014

Dovolujeme si vám představit speciální nabídku partnera soutěže Miss Hasička

ČeskoSlovensko a Hasič roku 2013 - firmy Bison Sportswear.

Přejeme hezké soustředění!

Více...

Prodej kalendáře Miss hasička Fantasy 2014 zahájen!

25.11.2013

Právě dnes byl odstartován prodej limitované edice exkluzivního kalendáře Miss Hasička Fantasy 2014!

Více...

Zázrak přírody z rukou zázračně šikovné návrhářky Sandry Markové

15.10.2013

Během soutěžního galavečera se všechny finalistky představily v exkluzivní kolekci večerních šatů od návrhářky Sandry Markové. Sandra Marková je talentovaná módní návrhářka, která vystudovala Vyšší odbornou školu oděvního návrhářství a vyhrála řadu prestižních soutěží. Pro soutěž Miss Hasička navrhla kolekci Miracle of nature, která je inspirována zázraky přírody. Šaty jsou zdobeny kamínky společnosti Glamour Všechny modely jsou doplněny šperky od společnosti Preciosa, která je jedním z největších výrobců a exportérů českého sklářského a bižuterního průmyslu.

Více...

SPECIÁLNÍ AKCE AXA ASSISTANCE!

14.10.2013

1000 Kč na službu Rodinný právník!

Více...

Nejkrásnější hasička je kráska ze Slovenska!

11.10.2013

ČeskoSlovensko zná svoji nejkrásnější hasičku letošního roku.
Vítězkou se stala jednadvacetiletá STANISLAVA HALUŠKOVÁ z DHZ Likavka na Slovensku! Titul Vicemiss Hasička ČS 2013 spolu s titulem Miss Hasička Facebook získala osmnáctiletá Nela Šmírová z Frýdlantu nad Ostravicí, druhou Vicemiss se stala dvacetiletá Markéta Járková z Heřmaniček. S nejvyšším počtem zaslaných hlasů získala titul Miss Hasička Sympatie osmnáctiletá Jana Pekařová z Vizovic.

Více...

Sexy hasičky si podmanily českou Boyard i svalovce Maxu

30.9.2013

Během uplynulého víkendu se v prostorech TEPfaktoru, české verze pevnosti Boyard, uskutečnilo předfinálové soustředění již čtvrtého ročníku soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko a Hasič roku 2013. Letošní finalistky a finalisté si zde kromě náročných pohybových průprav a nácviků choreografie vyzkoušeli i nevšední adrenalinové dobrodružství, které v podobě fyzických i logických překážek nabízí celkem 21 komnat tohoto nového zábavně-sportovního areálu v Chotilsku u Příbrami.
Tajemství inspirované slavnou francouzskou soutěží si na vlastní kůži přijeli vyzkoušet i milovník sportu a krásných žen, zpěvák Martin Maxa, a letošní nejkrásnější muž České republiky Antonín Beránek.
Slavnostní galavečer soutěže Miss Hasička a Hasiče roku se uskuteční v pátek 11. října 2013 v pražském TOP HOTELU Praha. Jako moderátoři večera vystoupí Libor Bouček a Jana Marečková.

Více...

AKCE WHIRLPOOL!

1.8.2013

V rámci spolupráce se soutěží Miss Hasička Vám společnost Whirlpool přináší speciální nabídku na nákup jejich spotřebičů - SLEVU 30 - 50%!

Více...

Chceš volat stejně výhodně jako volají finalistky Miss hasičky?

1.8.2013

Tak vstup se svým číslem do O2 programu VOLEJTE LEVNĚJI S HASIČI, který je určen všem členům sborů dobrovolných hasičů a jejich rodinným příslušníkům!

Více...

SPECIÁLNÍ AKCE TEPFAKTOR

30.7.2013

Nepřehlédněte!!! Partner soutěže TEPfaktor Vám nabízí speciální cenovou akci SLEVU 10% na nákup sortimentu z jejich nabídky. Pro uplatnění slevy uveďte do poznámky heslo "Miss Hasička".
*sleva se nevztahuje na občerstvení a ubytování

Více...

Motivační soutěž pro všechny hlasující pro letošní vítěze soutěžní kategorie Miss Hasička Sympatie a Hasič roku Sympaťák 2013!

25.7.2013

Hlasuj v naší jedinečné soutěži a vyhraj 4 atraktivní ceny od společností Požární bezpečnost a VOCHOC!
Vyhrát může každý, kdo pošle své sms do soutěže do 11. října 2013 a pomůže tak zvolit Miss Hasička Sympatie či Hasiče Sympaťáka roku 2013!
Slosování o praktické ceny proběhne 16. října 2013.

Více...

 

Starší aktuality...

 

 

 

ArtistryBonerixGlobal Care, s.r.o.Sdružení hasičů Čech, Moravy a SlezskaDobrovoľná požiarna ochrana Slovenskej republikyHasičský záchranný sbor České republiky

 

Hasičská vzájemná<BR>pojišťovna, a.s.Požární bezpečnost s.r.o.VOCHOC, s.r.o.Recyklujte s hasičiElektrowin, a.s.AsekolSabe

 

Regionální deníkRádio Kiss - 98KATKASvět ženyPožáry.cz - ohnisko žhavých zprávAlarm RevueČasopis Požiarnik

 

JARO MANAGEMENT s.r.o.Sandra MarkGlamourRoosevelt fashion storeBison SportswearRENO

 

TEPfaktorArt4promotionWhirlpool domácí spotřebičeACR autoAXA assistanceKvětinářství Carmen Flora

 

Kadeřnický salon Hair Fashion PointProfesionální vlasová kosmetika MatrixPreciosaGlobal energyBubbleologyOXO restaurant

 

TopGear BarACRA SportAirbagy - náhradní dílyBergHOFFCZECH ANGLO PRODUCTIONS s.r.o.