Soutěž o nejkrásnější hasičku ČeskoSlovensko

O soutěži - informace

MISS HASIČKA ČESKOSLOVENSKO a Hasič roku 2017

Jedná se o netradiční mezinárodní projekt, který se každoročně koná ve spolupráci se Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska, Hasičským záchranným sboru ČR a Dobrovol'nou požiarnou ochranou SR.

Pod “missí” slupkou a hrdinskými příběhy statečných hasičů se skrývá projekt, který se primárně snaží zábavnou formou podpořit a zviditelnit záslužnou a obětavou činnost našich hasičů, zejména pak jejich dobrovolnou službu veřejnosti.
A PODĚKOVAT JIM!!!!

Soutěže se mohou zúčastnit opravdu pouze skuteční hasiči a hasičky, které musí mít členství v některé zastřešující hasičských organizaci, a to minimálně jeden rok. Všichni soutěžící po celou dobu soutěže reprezentují své sbory či jednotky, pro které v případě vítezství získají i nemalé finanční dary.


Soutěž o nejkrásnější hasičku ČeskoSlovensko je určena pro dobrovolné i profesionální hasičky, které jsou členkami v některé zastřešující hasičské organizaci, například Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Česká asociace hasičských důstojníků, Profesní komora požární ochrany, Asociace velitelů HZS podniků atd. a to minimálně po dobu 12 měsíců.

Soutěží chceme zvýšit povědomí o činnostech SDH v obcích, hasičském sportu a poukázat na rozsáhlou hasičskou základnu v České republice.

Dívky reprezentující své hasičské sbory v rámci soutěže absolvují:

Finalistky se účastní odborného víkendového soustředění, kde se za pomoci profesionálních stylistů, choreografů a dalších odborníků připraví na závěrečný galavečer soutěže.

 

 

 

Poctivá limonádaHasičská vzájemná pojišťovna, a.s.Požární bezpečnost s.r.o.FERNET STOCKRental.czRecyklujte s hasiči

 

Rádio Kiss ...be happy!KatkaPožáry.cz - ohnisko žhavých zprávFireTVAlarm RevueHasičské novinyČasopis Požiarnik

 

SENCORRenault Česká republikaDvůr Pecínov

 

Hair Fashion PointBarber's wifeSchwarzkopf ProfessionalFashion IslandSandra MarkBison SportswearHumanic

 

Lilien Czech JewelryKvětinářství Carmen FloraSabe

 

TEMS s.r.o.Sdružení hasičů Čech, Moravy a SlezskaHasičský záchranný sbor České republikyDobrovoľná požiarna ochrana Slovenskej republiky